KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5966644
nr 596 6644
Akvarell
+ etning+ litografi, ossian Elgström, 37x38+ 26x65+ 37x50
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
måndag 31 augusti 2009
kl 20:00:02
650 kr
350 kr
450 kr
550 kr
650 kr
700 kr
800 kr
900 kr
Ossian Elgström (1883-1950)